| xbox360 a întrebat:

Mai ales pentru FETE. Imi place de o fata din liceu, ( ea este la acelasi etaj cu mine dar invata in alta clasa) nu o cunsoc deloc doar din priviri.

Vreau sa stiu daca ar tine faza asta::

eu: Buna, nu te supara voi cu cine faceti mate?

ea: imi raspunde

eu: si va este si dirig/diriga?

ea: raspunde

eu: ok mersi mult. Cum te cheama?

ea: imi rasp

eu: alex, imi pare bine. Auzi imi dai si mi-e idul tau de mess sa mai vb daca vrei?

ea: imi rasp

Nu stiu daca sa i zic asa... un prieten mi-a spus ca o sa i se para ca glumesc sau sunt prea direct ori ``prost``.

Raspunsul il vreau de la fete. Cum vi sa-r parea daca un baiat ar face asa?

MULTUMESC, Dau FUNDITAAA

9 răspunsuri:
| SweetGirl_1668 a răspuns:

Nuu`din prima`asa mi-a spus si mie un tampi`
Ar fii nasol din prima` sa nu o faci

Daca te mai vezi cu ea ii sp sa iti dea id`ul
Dar nu din prima... apoi o sa te creada un ''profitor''laughing)cam asa

Paaa.Bye bye

| lore23 a răspuns:

Hmmthinking i zici ca mai vorbiti, iar a 2-a oara poti sa treci si la idsmug

mai gasesti tu atunci un pretext simpaticlaughing daca i spui din prima o sa fi prea direct:*

| ladygaga a răspuns:

E chiar ok.
Fata de alti cocalari care vin si intreaba de nr de tel din prima, care pun mana pe fund si alte chestii.
Fata de prostii astia, tu esti ok.Adica mi se pare bine abordarea ta.
Bafta, si sa nu`ti fie frica pentru ca s`ar putea ca si ea sa te placa

P. S.: trebuie sa fie norocoasa fata, ca vad ca ai pus multe intrebari pe aceeasi tematongue

| zalisa a răspuns:

Prost.straight face
Ce-ar fi sa te izbesti in ea?laughing
Apoi iti ceri scuze, alea-alea.whistling

| preadulce a răspuns:

Si inca ceva cand vb cu ea. sa zambesti asa frumos...sau sa ii zici ca iti place bluza... p mine ma dau p spate chestiile astea laughing)

| preadulce a răspuns:

Da imi place faza cu izbitul laughing)

| Larette a răspuns:

Mie mi se pare chiar ok. Decat alte replici de agatat ieftine, asta e chiar bine xD.

| andriana_;) a răspuns:

Eu cred ca e chiar ft bine... decat cum procedeaza altii ...eu iti spun sa-i spui asa, ar fi bine chiar sa-i faci si un compliment. succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intai cunoasteti-va! apoi intreab-o data vrea sa fiti impreuna!