| Mihai_3714 a întrebat:

Pentru fete. Imi place de ofata care este boboc in clasa 9... iar eu sunt in a-10-a.
Credeti ca este bine sa ma duc la ea direct sa sa i zic:
-Auzi imi dai si mi-e idul tau? sau ceva de genul...
Voua cum vi sar parea daca un baiat v-ar cere din senin idul? fundita, mersi.

4 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Eu spun sa incerciwinking Si daca ti-l da, incearca sa o cunosti mai bine, sa ii dai de inteles ca iti place de ea si apoi poate veti fi impreunawinking Si chiar daca nu accepta sa fie cu tine, te-ai ales cu inca o amicawinking Bafta!

| mada_9093 a răspuns:

Buna! eu cred ca ar trebui mai intai sa te duci sa ii spui buna eu sunt...(numele) sa o intrebi in ce cls e etc si apoihei imi dai id de mess ca poate mai vb (mie mi se pare aiurea sa ii spui din prima vreau id tau )ca mir mi-a facut placere sa vb cu tine
sper ca te-am ajutat
succes!

| lore23 a răspuns:

Nu o lua direct cu iduhappyparerea mea

intra in vorba cu ea.Intreab-o daca i place in scoala, balul bobocilor, chestii de genu. Iar apoi ai putea trece si la idlaughing

succes si sper ca te-am ajutat:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

. Miar placea... si nu mi-ar placea.
Adica prea direct.
Ar trebuii sa o iei incet. adica. te dai pe langa ea. vorbestii. poate chiar sa ieshitzii. si cand va despartztitzi. adica tu trebuie sa mergi la tine in clasa. ea la ea... o sa'i spui daca vreii ne auzim prin msj. imi lash nr tau? sau. pe mess. si'ì ceri iD'uL. crede-ma. suna mult mai frumos. si este mult mai placut pentru. ea=)."parerea mea"

Ai grija de tine:*>big grin