| Mihai_3714 a întrebat:

Pentru fete. Imi place de ofata care este boboc in clasa 9... iar eu sunt in a-10-a.

Credeti ca este bine sa ma duc la ea direct sa sa i zic:

-Auzi imi dai si mi-e idul tau? sau ceva de genul...

Voua cum vi sar parea daca un baiat v-ar cere din senin idul? fundita, mersi.

7 răspunsuri:
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Cel mai bine e sa te duci la ea, sa faci kunostinta, vorbesti putin cu ea, si apoi ii ceri id'ulhappy.

| IrenneDrt a răspuns:

Din punctul meu de vedere ar fi bine sa o iei incet, stiu cum e sa fii nerabdator insa daca o sa ii ceri din senin id-ul ori o sa te creada ca ceilalti golani ori o sa ti-l dea.
Sfatul meu din punct de vedere ar fi sa stai si sa discuti cu ea, sa vorbiti despre lucruri marunte si poate sa o inviti la un suc apoi o sa vezi ca o sa vrea sigur sa iti dea idul fara sa ii spui.de ce nu si nr de telwinking
si tine minte:prietenia e mai inainte de toate si daca stii sa te dai pe langa ea o sa ii intrii la suflet.
Imi pare bine ca te'am putut ajuta
pupici :*

| Nicoleta a răspuns:

Mai bine sa i-l ceri direct decat sa umbli pe ocolite.Totusi inainte sa i-l ceri, fa cunostinta cu eawinking

| Andreeeeea_2521 a răspuns:

. Bagate cu ea in seamalaughingNu stiu

Cerei id'u frumos nici chiar asa cu tupeulaughing

| purex a răspuns:

Pai mai intai ar trebui sa faceti cunostiinta, sa mai stati la cateo poveste. sa o saluti tot timpu cand o vezi, sa i dai din pufuletii tai happy sti ce vreau s zic. si apoi i ceri id. ul. ca poate din prima nu va vrea pentru ca nu te cunoaste si cine stie ce se poate gandi happy

| EveTorres a răspuns:

Ii spuii cum te cheama si faceti cunostinta dupa care intrebi daca poate sa itit da id ei. Funda

| gabyXD a răspuns:

Nu stiu daca baiatul mi se pare ok eu i l-as da dar nu ar fi mai bine sa intri in vorba cu ea. nu stiu asa e si mai ok big grin asa am facut si eu numai ca era invers laughing