| DuuuDiiiiXXXXX a întrebat:

Heylove struck
Un baiat de care imi placea nu ma mai baga in seama.Se da mare in fata mea dar ma trateaza cu indiferenta.
De ce nu mai ma baga in seama? Cum as putea sa-i atrag atentia?

1 răspuns:
| Regizorul a răspuns:

Deja ii atragi atentia daca se da mare in fata ta si cred ca ii si place de tine dar sunt unii baieti care trateaza fetele cu indiferenta fiindca acesta este singurul mod rapid prin care poate cucerii o fata.
Daca iti dadea foarte multa atentie si se comporta frumos cu tine atunci tu il bagai direct in ''friendzone''.
Da, stiu...voi fetelor sunteti foarte complicatehappy
Crede-ma, deja ii place de tine dar asteapta sa vada daca tie iti place de el inainte sa faca pasul urmator.Ca sa stie asta dai cateva semnale cum ar fi :
-Sa razi la glumele lui si sa te uiti numai in ochii lui.
-Ii mai faci cu ochiul cand il vezi ca se uita la tine pe furis.
-Ii atingi muschii sau il iei in brate...acuma habar nu am la acest topic fiindca nu sunt fatarolling on the floor improvizezi
Sper ca te-am ajutat. Ceau