| anonim_4396 a întrebat:

Mai pot face ceva in primele 2 - 3 zile dupa ce am facut sex neprotejat ( desi nu si-a dat drumul in mine ) pentru. a nu ramane insarcinata? va rog raspundeti urgent!

Răspuns Câştigător
| xXCrystyanXx a răspuns:

Pastila de a 2-a zi.Ea se poate administra la 72 de ore de la contactul sexual.Cred ca nu au trecut inca 72 de ore.

3 răspunsuri:
| badboyyy a răspuns:

Draga forevar...da exista.:*sa ai un iubit caruia ii pasa si care nu te lsa la greu.si care nu a vrut doar asta de la tine.si daca va fi cazul la un bebew.sa iti fie aproapeee!big grin

Răspuns utilizator avertizat
| DenisX a răspuns:

Da normal dar o faci pe riscul tau daca nu porti prezervativ(barbatul) ai grija la spermatozoizi... si la senzatia barbatului cand vin... stii tuwinking.