| badboyyy a întrebat:

Mai pot face ceva in primele 2 - 3 zile sau chiar in prima dupa ce am facut sex neprotejat ( chiar daca el NU si'a dat drumul in mine ) pentru. a nu ramane insarcinata
? raspuns urgentttt... dau funditSaaa!

6 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

Da, sa iei pilula de a doua zi. Normal se ia la indemnul medicului ginecolog dar eu am luat.o si fara si nu mi s.a intamplat nimic. Insa sunt niste reactii adverse. Poti intampina greturi stari de ameteala...

| BRG a răspuns:

Da,e complicat

| antimulte a răspuns:

Mergi la farmacie, ti se va spune acolo daca mai e vreo pastila care o poti lua atat de tarziu, de regula pastila asta se ia in primele 24/48 de ore de la actiune.

| dannys a răspuns:

Exista pastila de a 2 a zi.

| badboyyy explică:

Liviu dca nu iti bateai joc primeai si funda.dar asa,, ia un stupidwinking

| liviu18_3718 a răspuns:

Pai daca nu si-a dat drumul de ce iti faci atat de multe griij?laughing)) da sunt anticonceptionalele. sunt eficiente! FUNDA