| Ksnsnsks a întrebat:

Mai sunt baieti/ barbati care nu vor copii? Mi se pare ca toti vor si ma intreb daca voi mai gasi si eu unul care sa doreasca...

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa gasesti. eu de exemplu nu vreau momentan, dar candva tot voi dori happy

| Nemessys a răspuns:

Eu nu vreau si nici nu o sa vreau vreodata

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca barbatii NU doresc sa devina tatici, in cazul in care NU sunt casatoriti cu femeia cu care intretin relatii sexuale. Este putin probabil sa existe barbati casatoriti care sa NU vrea, sa NU doreasca sa aiba copii cu sotiile lor. Ar fi cu totul absurd sa aiba o astfel de abordare in privinta problemei de a avea sau nu copii.

Răspuns utilizator avertizat
| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Sunt barbati care vor copii si barbati care nu vor, asa este si in cazul femeilor pro si contra.

| Adry05 a răspuns:

Ca la femei, unii vor, alții nu. Unii se mai schimbă cu asta și pe parcurs.