| Ionut4570 a întrebat:

Prietena mea vrea sa facem sex in grup si mie nu mi se pare deloc ok (ea se refera sa fie mai multi baieti). Ce sa fac ca sa nu isi mai doreasca asta? Eu o iubesc foarte mult si nu as vrea ca aceasta problema sa ne desparta.

21 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Las-o baltă și roagă-te lui Dumnezeu pentru viitoarea ta soție.

| mihai69 a răspuns:

Eu visez la o fată așa ca ea, și tu...

| Ionut4570 explică (pentru mihai69):

Ti ar placea sa fie mai multi baieti sau ce?

| mihai69 a răspuns (pentru Ionut4570):

Indiferent. Băieți, fete, cupluri...

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Inca un baiat? Pai si atunci ce diferenta este intre asta si daca face sex cu altul si iti zice apoi? Cum vine asta? Daca erati doar pe interes, mai ziceati, dar asa? Este ca si cand vrea sa te insele. Cum sa iubesti asa ceva? :/

Te desparti de ea si gata.

| Holiday a răspuns (pentru DoarBogdan):

"Inca un baiat? Pai si atunci ce diferenta este intre asta si daca face sex cu altul si iti zice apoi?"

Aceeasi ca atunci cand mananci intai painea si apoi untul.

| Emilian65 a răspuns:

Daca ea vrea cu mai multi baieti, spune-i ca si tu vrei cu mai multe fete.

| Sofer a răspuns:

Are fantezia sa încerce gangbang. Dacă nu ești de acord cu asta și ea tot vrea. O sa încerce pana la urma fără sa ști tu.

| Holiday a răspuns:

"Eu o iubesc foarte mult si nu as vrea ca aceasta problema sa ne desparta."

Daca o iubesti asa mult, satisfa-i dorinta. Cu putina inteligenta te alegi si tu pe urma cu un sex in grup cu ea si doua, trei prietene de ale ei. Oricum, doar nu-ti imaginezi ca veti trai impreuna pana la adanci batraneti... Peste cativa ani o sa-ti dai cu tesla in oua ca n-ai experimentat cand ai avut ocazia.laughing

| Ionut4570 explică (pentru Holiday):

Se refera sa fie mai multi baieti, nu mai multe fete...

| ancaval a răspuns:

Caută alta.

| alexalx1234 a răspuns:

E curvă. Scapă de ea.

| TheGentleman a răspuns:

1. Îți testează reacția

2. Face mișto de tine la modul 'she doesn't give a sh! t on you'.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrea să aiba toate găurile "astupate " nu trebuie sa suporți așa ceva ori se da pe brazda ori las-o in voia ei și găsesteti alta.

| LeSuiton a răspuns:

Atunci ii spui ca vrei si tu sa faci sex in grup cu mai multe fete.

| Holiday a răspuns (pentru LeSuiton):

Cel mai probabil va fi de acord fata, dar problema e alta, e in stare asta sa convinga mai multe fete pentru un reverse gangbang cu el?!

| Claudia45 a răspuns (pentru LeSuiton):

Frumos răspuns ))

| eusebiu27 a răspuns:

Ii poti spune ca daca o va face cu mai multi odata atunci o vei face si tu cu mai multe

| Perfekt a răspuns:

In locul tau as incerca sa ii indeplinesc fantezia si apoi i-as da papucii. Asta ar fi o varianta, a 2 varianta e ca vrea sa te incerce.

| Anemari456 a răspuns:

Doamne ce scârbă de femeie tiai găsit, o curva penala și ordinara. Mai bine părăseșteo ca, dacă ajungi să-ți faci o familie cu ea, cu siguranță asta va sari din. Pp. În ppp

| alexalx1234 a răspuns (pentru Anemari456):

Sare deja din pl in pl, dar el nu stie.