| Simplyy a întrebat:

Azi a fost la mine, m-a pupat intr-una, ma tinea in brate si imi spunea ca ii e dor de mine. Dar mi-a mai spus ca mai este cu o fata si ca nu stie ce sa ii zica sa se desparta de ea. Este impreuna cu ea de 2 luni si ceva. Ce sa fac? Sa fiu cu el si sa se desparta de ea? Sau sa il las sa fie cu ea? Tine-ti cont ca il plac foarte mult si ca as face aproape orice pentru el. *FUNDA*

Răspuns Câştigător
| FoarteLetargic a răspuns:

Buna. Vorbeste cu el sa termine cu cealalta. Sa fie barbat si sa ii spuna fetei in fata ca nu mai vrea sa fie cu ea. Daca o sa faca asta o sa iti demonstreze ca tine la tine cu adevarat. Nu accepta locul 2.Numai bine!

1 răspuns:
| GeosBIOS a răspuns:

"Tine-ti cont ca il plac foarte mult si ca as face aproape orice pentru el."

Mda si tu de colo. Daca-i este atat de greu sa se desparta de aia sa stea cu eu. Astia-s oameni care nu stiu ce vor si se arunca dintr-o relatie intr-alta dupa cum le vine cheful, dar daca s-ar putea sa nu-si asume raspunderea despartirilor, tare bine ar fi.