| Simplyy a întrebat:

A fost la mine, m-a pupa intr-una, ma tinea in brate si imi spunea ca ii e dor de mine. Dar mi-a mai spus ca mai este cu o fata si ca nu stie ce sa ii zica sa se desparta de ea. Este impreuna cu ea de 2 luni si aproape 3. Dupa cateva zile de cand a fost la mine, mi-a spus ca nu putem continua si ca a ales-o pe ea. Dupa 2 saptamani, adica fix azi, imi zice ca vrea sa ne vedem iar. Si am acceptat pentru ca are ceva special, este perfect pentru mine, am sentimente puternice pentru el. Daca nici de data aceasta nu se desparte de prietena lui, ce o sa fac? Sunt confuza. Nu vreau sa il pierd iar. Am mai avut o relatie in trecut. Dar s-a terminat din cauza ca intervenise o mica distanta. Ce sa fac? Ma simt asa de singura cand stiu ca nu il am. Si acum ca am ocazia sa ma vad cu el si sa ma simt fericita in bratele lui, de ce sa refuz? Mi-e frica ca o sa o aleaga iar pe prietena lui. Problema e ca. fata aceea este plina de cosuri, are sprancenele invizibile, este bronzata urat, are haine urate, de ce este cu ea? El este un baiat deosebit, cu haine de firma. Cum s-a putut uita la ea? Nu zic ca eu sunt mare frumusete dar...

Răspuns Câştigător
| oOoBrBoOo a răspuns:

Dar...totusi poate ca a vazut la ia ceva ma refel la partea sexuala a vazut ca ia e mai buna ca tine la sex si poate ca de aia si dupa ce a vazut ca nu e asa s-a intors la tine si poate ca are si sentimente puternice pentru tine si de aia nu a putut sa stea langa tine doar el stie ce este in mintea lui.Eu zic sa te impaci cu el si sa vezi cum merg lucrurile daca il gasesty iar cu alta fata nu il mai ierta pentru ca inseamna ca el nu are sentimente pentru tine si doar pentru forme sta lnaga tine sau pe langa altele.Multa bafta.

7 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Femeile sunt atat de naive laughing.

| MrAlex a răspuns:

Sa stii ca nu conteaza hainele de firma..nu hainele face pe omwinking dar din cate am citit el cam mult bate spre ea iar cu tine sta deoarece tu il ajuti cu ceva sau faci ceva pentru el, adica el te foloseste... daca tinea la tine nu o alegea pe ea big grin s-a cam plictisit de ea si acum vine la tine in brate...tragel undeva si incearca sa vorbesti serios cu el si sa vezi ce vrea pana la urma, sa aleaga intre tine si ea! iar daca o alege pe ea cred ca iti vei da seama de multe chestii kiss bafta si sa imi lasi msg

| Simplyy explică (pentru MrAlex):

O sa iti las. Ce nume ai pe facebook?

| pretty34 a răspuns:

Iubirea nu tine cont de nimic, ea nu are pret, culoare, "frumusete"; daca te iubeste te va alege pe tine. daca nu, nu. happy

| kluen a răspuns:

Sincer dacă-ți place de cineva îți place pentru ce îi (persoanalitate). Nu contează că arată așa, contează ce simte. Poate să fie unu care are haine de "firmă" da' să fie gol pe dinauntru sau "gunoi" (cum s-ar zice).
O relație nu îi construită dupa țoale ( haine) ci după sentimente.
Dacă iți place de el pentru. că are haine de firmă nu o să meargă totul cum îți imaginezi sau o să dureze puțin.

Scuze dacă am fost puțin pesimist.
Toate cele bune. big grin

| 69X69x69 a răspuns:

Serios..haine? te uiti la ambalaj? las ca vezi tu mai incolo ce expirat o fi sub ambalaju ala.

| Rallucha11 a răspuns:

DAR... esti putin naivatongue tu se pare ca te uiti si aspectul din exterior nu la cel din interior! Poate fata aia asa "urata" cum e ea ii arata ca il iubeste sau ca tine la el, poate fata aia stie sa tina pe cel drag langa ea! Pe langa care tu nu prea poti! Si da s-ar putea sa te lase inca odata pentru ea dc nu ar faceaothinking