| BomBonika_9617 a întrebat:

Maine dimineata ma intalnsec cu baiatul de care imi place foarte mult, si lui de mine big grin ca sa mergem inppreuna la scoala azi mi-a spus ca atunci cand ies de la scola sa il astept pentru ca merge si el cu mine[ma conduce acasa]. dar eu am uitat sa il astept si nohsad el mia tr sms ca ce fac eu i-am zis ca acum am ajuns acasa [suparat fiind] si a zis nah lasa atunci pe mess l-am intrebat daca mai e suparat pe mine si mi-a zis ca dc nu l-am ast bla bla bla...eu i-am zis nu mai fi trist o sa ma revansez eu cumva:* si el a zis depinde de ceea ce voi face. Vreau ca sa il sarut maine dimineata big grin dar parca imi este rusine sau nu stiu am niste emotii ce pot face va rog:d cum pot sa il sarut si sa fie cat mai romanticlove struck? a dah si azi dimineata cand am ajuns la scoala lui mi-a zis sa mai stau 5 minute cu el pana vine un coleg. a venit acel coleg si am faccut cunostinta :d el a spus "e sora lui X si e prietena mea" [desi nu ma cerut de pr inca laughing] 'batting eyelashes cand a spus asta eu l-am luat in brate si el pe mine:d; x; x; x; of of ":* deci va rog sfaturi cum as putea sa fie cat mai romantic si cum sa-l iaubatting eyelashes [P. S am 16 ani iar el 18]

Răspuns Câştigător
| RedAppLe a răspuns:

Imi place povestea:X.Bun deci fi atenta...Mie imi plac fetele care stiu in general ce vor de la viata si cred ca ar fi frumos sa ii faci o cutiuta ma rog mai mica cu un biletel in ea pe care sa scrie ceva de genul "vrei sa ma saruti?".El va accepta 100% dar ai grija la pachetel sa arate ca un fel de cadou.Il vei lua pe neasteptate.Iar daca mai vrei o idee as mai avea una mai sinistra as putea spune devil. Cand se intuneca, cheama-l sa vina cu tine la cimitir la "matusata" sau ma rog vezi tu ce bagi acolo si cand ajungeti acolo te faci speriata si chestii si ii spui sa te tina in brate etc etc...De acolo cred ca te descurci.Dar nu uita:fi sigura pe tinewinkingSucces

1 răspuns:
| Mellyssa999 a răspuns:

Pai.spune`i ce simti si daca el nu ziice nimic saruta`l. Baftahee hee nu prea am stiut ce sfat sa iti dau dar sper sa iti fie de folos:d.