| anonim_4396 a întrebat:

Maine m-a chemat viitoarea prietena sa zic asa, la ea acasa. A spus "sa ne uitam la film" Dar stiu sigur ca doreste sa o faca cu mine.
Problema este ca am emotii mari si imi e frica daca nu o sa mi se "ridice".
Credeti ca daca beau inainte un pic de alcool ma va ajuta?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu consuma alcool. Ti se va ridica, problema e daca reusesti sa o bagi din prima, fara sa te scapi deja pe tine.

| ania a răspuns:

Ați fi mai fericiți dacă ați face sex numai după căsătorie.

| VI3 a răspuns (pentru ania):

Pe vremea aceea o lăsai gravidă după căsătorie, dar acum s-au schimbat multe. Totuși suntem în 2020, iar căsătoria nu mai este la modă.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru ania):

Fereasca sfantul

| MihaiOvidiu757443 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Marimea penisului este dublul varstei? sau nu esti tu big grin

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru MihaiOvidiu757443):

Da marimea penisului e egala cu dublul varstei

| Cineva797406016386 a răspuns (pentru ania):

Să ferească Sfântu din ceruri pe oricine de așa ceva

| corbulalbrosu a răspuns:

Transmite-i ca onorezi invitatia, cu conditia sa existe ceva bun de rontait (fursecuri, cipsuri, etc.) neaparat niste ciocolata de buna calitate (neagra) si o sticla de vin rosu demidulce ''Lacrima lui Ovidiu''. Garantat vei avea forta si potenta unui... taur. Sanatate!

| Sofer a răspuns:

O sa ți se ridice. Bea un vin împreună cu ea.

| Werrich a răspuns:

Iti recomand sa iei Tianli de la farmacie, 11 ore tot duci.

| Marius22222222222 a răspuns:

Incepe sa imi fie mila de voi. Sigur poimaine apare ea cu prea sfanta replica de preejacularor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mananca telina, ciocolata si miere inainte, pentru ca au efecte afrodisiace.

| MihaiOvidiu757443 a răspuns:

Fa o laba inainte big grin sa stea sculata mai mult