| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a întrebat:

Mama mi-a povestit recent ca persoanele neserioase care frang inima persoanei iubite, ulterior roata se intoarce si ei vor avea parte de neinpliniri intr-un fel sau altul.E adevarat? Ati avut asemena experiente sau cine v-a ranit sufleteste (fosti iubiti) chiar au avut parte doar de neinpliniri?

Răspuns Câştigător
| xxxnonamexxx a răspuns:

Da. Este foarte adevarat. De obicei asa se intampla, asa este facut lumea ca niciun rau sa nu ramana nepedepsit. Uneori dureaza mai mult pana persoana trece printr-o experienta similara sau foarte repede. De obicei persoanele care ranesc in dragoste au fost deja ranite.

10 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

O data si o data, cu totii vom fi dezamagiti de anumite persoana sau raniti de catre acestea, fii sigura de asta

| mona a răspuns:

Mama ta are pe undeva dreptate si da, am avut o experienta de genul asta

| DEBrown a răspuns:

Ce nu zic mamele ca sa te simti mai bine. Ai noroc ai, nu ai, nu ai. Desi asta nu e ceva permanent, poti avea parte de amandoua, sau doar de unul.

| hackey a răspuns:

Nu e adevarat. Unul care nu iubeste doar se combina cu una, nu are cum sa sufere. Am destui cunoscuti care azi umbla cu una, maine cu alta si o duc destul de bine as spune eu!

| Neinteresantul a răspuns:

Da, am trecut prin asa ceva. S-a intors roata.

| Azµre a răspuns:

Nu e un lucru relevant. De obicei ai să vezi că tipul acesta de oameni o duc cel mai bine în viață.

| Brâncuşi a răspuns:

Buna cosmina din Braila esti in judet cu mine...Asa putin conteaza asta pai mie unul mi s-a intamplat odata asa..si mai mereu acum depinde de contex, neimpliniri nu prea ai dar ai cam aceeasi soarta...

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 explică (pentru Brâncuşi):

Ei bine de cate ori sa va zic, eu nu sunt din Braila, sunt din Tg Ocna, judetul Bacau, Braila e numele meu de familie

| Brâncuşi a răspuns (pentru Brăila_Ana_Cosmina_1997):

Nu am stiut...Ok o zi buna cosminahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii sigura ca in mare parte, mama ta are dreptate.Repet:in mare parte.Numai bine.