| AlexicăHD a întrebat:

Mare problema de cand ma stiu nu am vrut nu am stiut nu mi-a placut sa dansez fetele trageau de mine hai sa dansam eu nu si nu dar acum prietena mea mi-a spus ori dansez sambata cu ea (e o petrecere) ori merge cu altcineva si gelos fiind din fire nu stiu ce as face sa o vad toata noaptea ca danseaza cu 1 cum invat sa dansez? Nu ii pot spune prietenei mele hia invatama ca mie rusien! Funda

10 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

Hai mai Alexica, nu mai fi asa rusinos.Lasa fata sa te invete sa dansezi.O sa iti placa sa te misti in voie, numai dupa melodii. Spor la invatat si bafta multa!

| bunny112 a răspuns:

Pai nm nu a stiut sa danseze azi dansezi un pic, maine un pic si tot asa pina inveti si tu acolo citeva miscari pentru a iesi din aceasta situati.nu cred eu ca iti cere imposibilul.incearca si tu.baftawinking.

| eSc a răspuns:

Pai.stiu ca aio prbl! Auzi acu nu te iau la misto sincer sa fiu spune-i mamei tale sa te invete un vals ceva.
Daca exista pe acolo ptin zona un camin cultural sa ceva de genu se dau acolo lecti de dans trebuie sa stii si tu un vals ceva! fundita!

| ღmarynaღ a răspuns:

O sa te ajut;) conteaza ce fel de muzica este, usoara, hip-hop, marog uite linkul cu miscari frumoase;) :http://www.youtube.com/watch?v=Y0q5gBK-Z8E&feature=related

| EnterSandman a răspuns:

Ce e mare rusine, du-te si spune-i ca nu sti sa dansezi si te invata ia.mare branza DOAMNE...ce oameni laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand, (in cazul in care chiar nu te pricepi la dans) intra pe youtube, si cauta miscari de dans : http://www.youtube.com/watch?v=-wHkGCDeDEM, sau daca nu poti, cheama un prieten mai priceput, la tine acasa sa te invete. Cam asta e tot ce te pot sfatui :) Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da fa-ti curaj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai,daca nu stii pina acum sa dansezi asta e cam o problema.dar nu-i chiar strasnik.ca sa nu iti pierzi prietena,vezi-ti un prieten de incredere care stie a dansa, si roagal sa te invete ceva miskari. daca nu reusesti sa inveti pina in ziua petrecerii spune-i prietenii tale, ca nu prea stii sa dansezi. daca te iubeste la sigur te va intelege si te va invata sa dansezi.succese.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce ati place sa dansezi hip hop breack dance step up ia lectii daca nai profesor de dans sau mai bine spus du-te si ia niste cursuri

| adyadi10 a răspuns:

Ceilalti au dreptate nu-ti fie rusine, vb cu cineva sa te ajute, sau pur si simplu invata singur, in cel mai rau caz consuma o bere/doua...7/9 acolo cate vrei nu exagerat, si vei simti nevoia sa dansezi:p