| Lala_Gabriela_1998 a întrebat:

Tot timpul cand imi place cineva sunt timida am incredere in mine doar ca nu stiu ce se intampla si apare altcineva odata imi place mult un baiat eu dansam si el dansa cu mine intr un grup de dansuri apoi am vrut sa il arat prietenei mele el ii spunea o altei prietene ca ma place si ca vrea sa fie cv intre noi dar apoi dupa 2 saptamani el s-a cuplat cu cealalta prietena relatia lor a fost de 2 luni k pana la urma el sa impacat o alta fosta iubita si eu am ramas nu stiu adica de ce prietena mia nici nu si a dat seama ca eu tineam la el si avea sa fie prima mea relatie imi place dar ea s a bagat si in momentul de fata eu si prietena mea suntem foarte apropiate eu nu m am bagat intre ei am zis ca sa fie impreu a si am plans pentru el si acum imi da likeuri pe fb si are mereu poze cu iubita lui da numai dansez cu el dar nu stiu ce spuneti de el baiat de treaba care m-a placut dar apoi si a dat seama ca ii place prietena mea mai mult sau doar care se joaca cu toate si de prietena mea ce ziceti PS inteleg ca ea nu a facut bine si eu plangeam dar pana la urma toti gresim si ma inteleg prea bine cu ea si o iubesc dar nu mi place sa faca asta si ea are pe cine vrea cand vrea

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Te prostesti cam mult. Nu cred ca esti asa.

| Lala_Gabriela_1998 explică (pentru neutrino):

Adica de ce ca vb cu ea desi ea a avut o relatie cu el daca ii asa am zis ca un baita nu o sa ne desparta

| irinabieber a răspuns:

Sincer nu imi prea dau seama ce ai scris... daca ai scrie mai coerent(ca sa inteleaga lumea) poate te-as putea ajuta...