| VardolMihai54 a întrebat:

Fetelor care este marima ideala pentru un penis

Răspuns Câştigător
| Ofiintă a răspuns:

Marime ideala? Nu cred ca exista asa ceva in perspectiva unei fete!

9 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

*Daca nu o ai de un metru, e degeaba. Nu mai ai pentru ce trai.*

| Adry05 a răspuns:

Nu există o mărime ideală. Depinde de vaginul fetei. Oricum, ele mai vor şi altceva nu numa penis. Vor să fie iubite, răsfăţate, protejate, respectate, deci concentrează-te mai mult pe aceste aspecte şi o să vezi că mărimea nu o să mai contezewinking

| Seby90 a răspuns:

Omu asta e ilar... ha. ha.

I-am citit si cealalta intrebare, nu stie cum sa se laude laughing

| grab a răspuns:

Orice ar zice fetele, marimea conteaza daca e mai jos de 12 cm, iar in sus conteaza peste 16 cm atata timp cat ai ce pune pe masa 2-3 luni. Apoi incepe sa te ia cu alte nevoi decat sexul salbatic!

Bafta!

| Ajutatorool a răspuns:

28 de centimetri.

| Florrentina14 a răspuns:

Nu cred ca sunt fete care sa se gandeasca la marime. Poate doar cand rad si ele, cand fac glume.

| Antoonel a răspuns:

Vreo 5 metri si ceva...ce intrebari! Nu trebuie sa ai penisul mare, ci sa stii sa-l folosestiwinking

| cristianchirvasa a răspuns:

Nu conteaza marimea ca eu am 32 cm in erectie la 16 ani si niciodata nu o bag mana la capat ca nu rezista

| hemeblande a răspuns:

Cel putin 3k altfel rad fetele de tine