| anonim_4396 a întrebat:

Menstruatia trebuia sa-mi vina peste 4, 5 zile,azi cand m-am trezit am observat câteva pete de sânge, si continui sa sangerez, contact sexual am avut acum aproape 2 săptămâni. (Mentionez ca am avut o perioadă de câteva luni în care n am mai facut nimic)credeți că este vorba despre menstruatie,ceva dereglare hormonala sau posibile sangerari de implantare cum s-ar spune? am aceleași simptome ca la menstruatie, acelasi dureri, nimic nou.Intreb ca poate au mai fost persoane in aceeasi situatie.

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Eu cred ca trebuie sa iti vina menstruatia in curand.Deci nu are sens sa-ti faci griji? Petele sunt maro sau? Ati folosit protectie?

De citit si aici : https://www.medlife.ro/articole-medicale/sangerarea-de-implantare

| Miruna1000002 a răspuns (pentru dullcat):

Petele nu sunt maro, pare menstruatia normală, aceeași culoare si aceeasi abundență, doar ma speriasem ca a venit mai devreme și stiu ca la unele femei este exact ca menstruatia. sper sa nu fie cazul meu si doar sa ma fi panicat