| Nerek a întrebat:

Mereu m-am intrebat daca legumele folosite de femei l masturbare sunt bune l gatit, voi ce spuneti? Ce folosesc femeile la masturbare?

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

Sunt bune mai ales dacă eşti sărac şi n-ai bani de carne. Măcar de aromă de peşte să ai parte.

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru Gizăz):

Peste stricat rolling on the floor)

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

La prepararea unor salate de cruditati aromate mai degraba.

| neutrino a răspuns:

Gusturile nu se discuta. Nimeni nu te opreste sa mananci asa ceva.

| LoveSleep a răspuns:

Moroci.

| grab a răspuns:

Dovlecei, castraveti, vinete, radacina de patrunjel, morcovi turcesti, ardei capia, nuci de cocos pentru cele mai galeata, banane deja celebre...

Răspuns utilizator avertizat