| BananaSuparata a întrebat:

Merg duminica la mall cu inca un baiat si 2 fete. De una dintre fete in place, vorbim des, radem... Daca mergem la film, de obicei stau langa ea ( am mai fost de 2 ori ). Ce as putea vorbii cu ea? Ce sa fac? Ce gesturi sa am? Ceva gesturi care sa ii arate ca imi place de ea?

4 răspunsuri:
| Rebekka97 a răspuns:

Vorbeste despre lucruri care va plac amandurora.Cat despre gesturi incearca cu atingeri delicate pe mana, umar si eventual pe obraji si vezi cum reactioneaza. Daca vezi ca iti raspunde la atingeri si reactioneaza pozitiv ia-o de mana la film.Fortză k doar nu esti momaie. Daca iti place de ea nu pierde timpu ca poate ti-o sufla altu.Baftă!tongue

| Ingerasulinocent a răspuns:

Trebuie sa te comporti normal. Fii prietenoasa cu ea, dar legat de gesturi nu te lasa dusa de val. Adica stai mai rezervata...stii tu tacuta dar prietenoasa.

| BananaSuparata explică (pentru Ingerasulinocent):

Ai gresit genul, sunt baiat si ea e fata.laughing

| Ingerasulinocent a răspuns:

Intai de toate scuze! In ziua aia am dat teza si eram cu gandul la asta.