| AlexMoss a întrebat:

Sunt fumător ocazional. Dar vreau sa fumez ceva mai mult. Nu un pachet pe saptamana sau alte prosti. Gen una la 2 zile. Imi plac mult tigarile usoare. Ce imi recomandati sa iau. Sunt băiat. Am luat odată un pachet Virginia si era foarte bun. Nu stiu exact de ce, cred ca era aromat sau asa ceva. In fine. Si nu prea vreau sa afle părinți mei. Un loc unde sa ascund tigarile. Si cum sa fac sa nu miros toată ziua a țigări.

Răspuns Câştigător
| bubulina2012 a răspuns:

Eu una fumez dunhill albastru. faza e ca sunt destul de tari ( 7.0, 8.8 parca) mentolate ar fi kent convertable sau malboro tot mentolate. Cu arome ''mai speciale'' ar fi djarum (scortisoara-djarum black si cu cirese djarumcherry) de asemenea si blackstone(care pot fi si cu ciocolata sau vanilie) meh, depinde.
Loc unde sa iti ascunzi tigarile: int-o geanta ceva mami micut unde sti ca nu s.ar uita, sau intr.o jucarie de plus rupta (daca ai asa ceva prin casa). Mai poti sa le bagi in staniol(fara pachet) sa strangi pachetul bine la capete si sa te cari cu staniolul la tine, tot asa il tii in buzunar sau ceva de genu. sau poti sa iei un marker si sa ii scoti cerneala si sa bagi acolo cateva. cine mam anaibii se uita in markere? rolling on the floor)
Cu mirositul nu prea merge. poti sa mesteci guma, sa te freci pe maini cu frunze sa te dai cu parfum sa spui ca ai stat cu nu stiu ce pr care fumeaza si meh. De asemenea poti sa fumezi cu vreo 2 h inainte sa ajungi acasa, si asa se duce mirosul si nu te mai risti.
sper ca te.am ajutat. funda?big grin

1 răspuns:
| Chimied a răspuns:

Pe langa ce a zis bubulina mai sunt :
Kent click
vogue
glamour