| 1976 a întrebat:

Mi a venit menstruatia si am facut prostia sa fac sex din 1 zi de menstruatie si nu m a tinut decit 2 zile este posibil sa ramin gravida?

6 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Actul sexual in timpul menstruatiei nu este indicat din motive de igiena si datorita faptului ca in aceasta perioada microbii pot patrunde foarte usor.In mod normal nu poti ramane insarcinata in aceasta perioada, dar pentru siguranta poti face un test de sarcina peste 10 zile.

| Mya a răspuns:

Off! mai fetelor...3-4 zile pe luna, chiar nu puteti rezista? sau chiar trebuie sa le faceti pe plac egoistilor care va pun in situatia asta? da'o incolo de treaba!

gyzzard
| gyzzard a răspuns:

Din cauza acelei partide, nu. Avand in vedere ca a tinut doar doua zile, poate sa fi o falsa menstruatie. Daca a si durut, iar sangerarea a fost normala, atunci nu prea ai de ce sa iti faci griji.

| mya_4475 a răspuns:

Nu poti ramane? cine a zis...
eu stiu ca e perioada cea mai sigura in care poti ramane insarcinata
fa un test

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa vezi ce o sa te infectezi tu daca mai faci chestia asta.

| mara_8067 a răspuns:

Nu, stai linistita, nu esti insarcinata!