| Mary3368 a întrebat:

Mi-am batut joc de un baiat mai mic cu un an decat mine pe mess.eu am 15.si ne-am impacat.inainte de asta si dupa tot imi cerea prietenia.si eu am lungito si l`am refuzat.asta cam un an.si acum mi-a spus ca e m bine sa fim prieteni, amici.si eu cred ca il plac.si nu stiu ce sa fac acum? eu ca sa ma scot i-am zis ca imi place de altcineva.nu stiu ce sa fac.chiar nu stiu.va rog ajutati`ma. funda si vot.mersi:*

5 răspunsuri:
| zuzu a răspuns:

Spune.i!

| pink1girll a răspuns:

Nu inteleg de ce o lungesti atat? spune-i in fata motivul si gata, daca vrea sa inteleaga bine daca nu e problema lui

| zuzule a răspuns:

Iti dai seama.ca daca si el sa tinut de capul tau un an! Normal ca nu te da la oparte si o sa te iubeasca iarasi! u doar sp pe mess ca iti pare rau ca l`ai respins si`o sa vezi ca el o sa iti sp iar sa fiti impreuna.sau daca nu vrei incearca sa bati app ca`ti place de el! n`o sa fie greu.si nici u n`o sa pici de fraiera! pentru ca a place pe cineva...indiferent de persoana.nu e ceva urat! u doar incearca! daca vrei bine inreles.eu ti-am sp opinia mea!

| miky_9667 a răspuns:

Pai in primul rand ar trebui sa fii sigura ca il placi pentru ca s-ar putea sa crezi asta pentru ca ti-a zis ca mai bine ramaneti prieteni... si ar fi si najpa daca ar fi asa pentru ca ti-ai mai batut odata joc de el. Poate ar trebui sa vorbesti cu el daca, chiar il placi, ii spui ca de data asta nu glumesti si afli ce simte si el... cine stie poate iese ceva happy pff ce sa zic BAFTA!big grin

| RoxyAngel a răspuns:

Ar trebui sa te gandesti daca tu il placi cu adevarat...si daca da atunci nu mai trage de timp si spune-i.