| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cumparat un vagin de platic de pe aliexpress, spuneti-mi va rog unde sa ascund pentru ca mama umbla peste tot in camera si stie si cate fire de praf sunt, odata am incercat sa ascund o tigara elecronica la chiloti si a intrat si acolo si-a gasit tigara si mi-a aruncat-o.

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

O ascunzi într-un loc unde nu ar cauta. Cum ar fi sub saltea.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vrei sa spui ca ti-a bagat mana in chiloti?

| Xanor a răspuns (pentru darrio2007):

Raftul cu chiloti

| LPCTSTR a răspuns:

Bag-o in saltea.
Apropo, mama ta e ciudata...
Iar tu esti si mai ciudat.

| Xanor a răspuns (pentru LPCTSTR):

Buna idee, tias fi dat funda daca nu mai fi facut si mai ciudat

| LPCTSTR a răspuns (pentru Xanor):

Nu ma pasionează funda, dragă laughing am trăit bine fără fundele voastre și încă voi trăi la fel de bine rolling on the floor
Ce capricii... laughing

| mastadont a răspuns:

Ține-o tot timpul pe ***. Nu uita să o scoți când te piși big grin happy