| public a întrebat:

Mi-am dat intalnire cu o tipa pe care o plac si trebuie sa ma intalnesc cu ea peste 4-5 zile pentru ca pana atunci nu avem timp.Imi spuneti si mie va rog frumos ce as putea sa vorbesc cu ea? fiindca e prima intalnire ce ea pana acum am mai iesit cu alte fete care nu simteam nimic pentru ele si era altceva. Ce preferati voi fetele de la un baiat la prima intalnire cu ce ati dori sa va surprinda cum sa se comportecu voi? Multumesc dau funda.

2 răspunsuri:
| meriuss a răspuns:

Fa-o sa se simta importanta,ca esti atent la ce zice, vorbeste despre ce zice ea, poti sa faci si glume daca are legatura cu ce zice ea(de bun simt nu porcoase), in primul rand fa-o sa rada!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune-i cat mai multe intrebari astfel incat sa vb mai mult ea decat tine da-i senzatia ca ea este cea mai importanta, nu-i spune toata viata ta...fa-o sa rada sa zambeasca, sa se simta bine in compania ta. Aceste lucruri vin pe moment nu trebuie sa vi cu ele de acasa pentru ca daca le uiti si te pierzi ce te faci? Asa ca fi inventivwinking