| Anaa939839393 a întrebat:

Am o problema in legatura cu penisul. Cand este in stare erecta nu se decaloteaza. In stare flasca nu e nici o problema. Dar in stare erecta trebuie "sa il ajut eu" si mai jos de coroana glandului penisului nu coboara. In sine asa cand il "ajut eu" nu simt durere sau altceva. Ar putea fi fimoza? Am 18 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este mai mult de la ața penisului este prea strimta de aceea nu il poti decalota in stare erecta, da cu crema pe el lubrifiaza l si va merge usor sa il decalotezi, sau mergi la urolog si vezi si el ce spune.

| Violleta2022 a răspuns:

Mai Anaa... fetele nu au penis! happy
Probabil de plictiseala ai inceput sa inventezi topice haioase...

| Anaa939839393 explică (pentru Violleta2022):

Stiuhappy ideea e ca nu i intrebarea eihappy.nu aveam cont si mi l-a dat pe al ei?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anaa939839393):

Daca vrei sa fii luat in serios, apai fa-ti cont personal pe numele tau, ca dureaza 2 minute si este gratis!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa mergi la femei.