| Vicky2 a întrebat:

Mi-am început viata sexuala neprotejat, himenul s-a rupt foarte greu, a doua zi, de fiecare data când urinam simțeam o usturime mica. Este normal?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Normal ar fi sa mergi la ginecolog, iar sexul se face doar in cadrul casatoriei nu cum face ti voi, ce varsta ai?

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Foarte trist ca nu te protejezi, cine știe cu ce sarcini nedorite sau boli cu transmitere sexuala o sa te confrunți.

| GeorgeCazan a răspuns:

E normal sa te usture. E un țesut care s-a rupt. O mica rană care se vindecă repede. Trebuie doar să-ți păstrezi igiena intimă. Duș cu apă călduță si săpun.

Răspuns utilizator avertizat