| Vicky2 a întrebat:

Mi-am început viata sexuala neprotejat, s-a rupt foarte greu himenul, iar a doua zi am simțit de fiecare dacă când am urinat o usturime pentru un fragment de secunda. Este normal?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Posibil sa fii luat o boala cu transmitere sexuala

| dullcat a răspuns:

Da, e normal sa simti asta pentru urmatoarea perioada, e posibil chiar si la urmatoarele partide de sex, depinde. Un alt scenariu ar insemna o infectie, dar poate nu e cazul si la tine.Foloseste totusi protectie, e mai intelept si mai sanatos asa, din multe puncte de vedere.

| Robert2526 a răspuns:

Nu ai luat nicio infectie, Viorica e doar o persoana dubioasa care habar nu are de capul ei. Nicio infectie nu se manifesta a doua zi. Este ceva normal, o sa treaca.

| ArthuriLung a răspuns:

Dacă ai vrut carbasan, aia e