| Americana a întrebat:

Mi-am introdus foarte putin un tampon intern(nu am putut continua, nu intra)sunt la menstruatie.Mai sunt virgina?sadEste tampon mini si acum am vrut sa-mi pun prima data

7 răspunsuri:
| XK a răspuns:

@Gabonne1982 si de unde stia ea ca sangele ar fi fost de la dezvirginare sau de la ciclu? laughing
totusi, nu prea vad sanse sa te dezvirginezi, mai ales ca este un tampon mini...dar incearca sa ramai la cele externewinking

| A12NDRA a răspuns:

Binenteles ca mai esti virgina, daca nu ai intretinut relatii sexuale da.Cu un tampon nu te poti dezvirgina, cel putin nu psihic.

| DrZzz a răspuns:

Tampoanele interne nu au 'forta' sa te dezvirgineze decat daca nu il impingi foarte mult cu degetul...adica daca introduci tot degetul sunt sanse sa te dezvirginezi, dar acum nu cred ca ti s-a intamplat nimic.
Ai grija de tine!

| Gabonne1982 a răspuns:

Normal ca esti inca virgina. Daca nu ti-a curs sange si nu ai avut vreo durere, defloratia nu s-a produs.In cazuri rare, si dupa un contact sexual poti ramane inca virgina fiindca sunt femei cu himenul mai elastic. Sper ca te-am lamurit

| Deutzeuh a răspuns:

Inca esti. dar incearca tampoanele care se pun, nu se baga. nu iti recomand tamponul intern...ai grija de tine

| deathkid a răspuns:

Normal ca mai esti...

| unique_2274 a răspuns:

Virgina mai esti.Numai esti atunci cand ai un contact sexual.Iti recomand absorbantele externe.