| miky_2929 a întrebat:

Mi-am introdus ob-ul in vagin si mi-a ramas acolo. Mi-a curs sange, dar avand in vedere ca eram pe stop nu stiu de la ce. Ori ca m-am dezvirginat sau nu. Deci mai sunt virgina sau nu?happy Astept raspunsurile. Ajutati-ma, va rog.

11 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,
Se poate sa iti fi curs sange ca esti pe stop, nu cred ca ob-ul te-a dezvirginat dar daca l-ai introdus adanc e posibil ca himenul sa se fi rupt. Scoate-l afara ca poti sa te infectezi daca il lasi acolo, el trebuie schimbat la 4-5 ore, depinde de cat sange curge, ai grija.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu zic ca nu pentru ca ai introdus ceva in ****.

Abh
| Abh a răspuns:

Risti sa faci o infectie vaginala de toata frumusetea, lasa senzatiile tari pentru cand vei fi mai mare.

| Hmmmm a răspuns:

Deci daca nu scoti ob-ul acela o sa faci o infectie vaginala pe care nu o sa o mai poti trata cat traiesti!happy
Nu mai folosi ob!laughing

Alte răspunsuri
| stresu a răspuns:

Incearca sa te masturbezi, nu stiu, e mai igienic si mai comod zic eu.
La partea cu dezvirginatul nu cred ca ai comis-o, dar fa-ti un control la ginecolog si poti dormi linistita.

| roxpau a răspuns:

Scoate-l urgent, risti sa faci o infectie urata.

| Alessyaaa a răspuns:

A fi virgina inseamna ca nu ai intretinut relatii sexuale-pe intelesul tau:nu ai facut sex cu nimeni.

| Blue Eyes a răspuns:

O fata virgina inseamna o fata care nu intretine relatii sexuale chiar daca himenul s-a rupt cu ajutorul ob-ului esti tot virgina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai esti, da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce ob ai folosit.