| unoarecare123456789 a întrebat:

Mi sa rupt ață și am sângerat și m.a durut tare când decalotam penisul acum după 3 zile nu mă mai doare dar dacă forțez decalotarea mă doare și a rămas oare Cum un capatai de ata atârnat ...nu știu ce sa fac e normal? sau nu e? aștept sfaturi. Mulțumesc

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu este normal sa ramana asemenea "mustata" care in cazul in care nu va fi indepartata s-ar putea ca in viitor sa te jeneze dar s-ar putea sa se produca si efectul contrar adica acel "ceva suplimentar" sa produca o excitatie suplimentara si o senzatie mai deosebita care sa grabeasca aparitia placerii in cazul femeii.Deocamdata asteapta.

| minrest a răspuns:

Nu stiu de ce simti nevoia sa inventezi astfel de aiureli. Frenumul nu se rupe asa in bucati, cateodata se intinde.

| IMPLICAT a răspuns:

In timp o sa se deslipeasca si bucatica aia de ata, ai sa vezi.

| cameleonu05 a răspuns:

Mor laughing)

| KARAPAPELNITA a răspuns:

Nu te mai plange, da cu alifie de galbenele cu propolis! Se vindeca rapid si trece si durerea. Daca nu ai fost cuminte, asuma-ti si suferinta! In ce imprejurari ti-ai pierdut ata?