| deUndeva a întrebat:

Ce sa fac ca sa nu mi se mai scoale? E ciudatlaughing)

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O legi de picior cu banda adeziva

| darrio2007 a răspuns (pentru suntserios):

Si daca i se scoala, merge intr-un picior.

| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a reusi sa-ti vezi dorinta ''implinita'' ar trebui sa folosesti anumite medicamente. Insa ar fi culmea prostiei sa accepti cu buna stiinta sa-ti imbolnavesti organismul in loc sa-i ''dai la cap'' pentru a-ti goli din timp in timp...''outele''. rolling on the floor

| Emilian65 a răspuns:

Lasa-l sa se scoale cat vrea si cand vrea. Ar fi foarte rau daca nu s-ar scula.

| Sofer a răspuns:

Lasa dragonul in pace chiar daca e treaz.

| alina2k18 a răspuns:

Te gandesti la bunica bolnavawinking

| mentholinks a răspuns:

Mi-a zis un batran ca cica sunt niste pastile care le gasesti la farmacie, le iei si nu-ti mai trebuie femei. Daca e si adevarat, nu stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am impresia că nu ești tocmai ok.

| deUndeva explică:

Pai si daca se scoala in momente nepotrivite? Gen nu vreau pastile sau ceva, daca e ceva ok, daca nu, nu