| Nocturne0 a întrebat:

Mie imi place de o fata cu un an mai mica decat mine, eu am 14 ani iar ea 13
ea cica nu mai are prieten acum
eu am cunoscut-o doar pe mess, am vazut poze cu ea dar ea nu m-a vazut
ea e draguta si umbla doar dupa baieti stil skateri, cu par mai lung, care arata bine
eu consider ca arat rau dar mi se pare ca am o personalitate ok, conteaza personalitatea cu ceva?
am vreo sansa?
daca da, cum pot face sa ma intalnesc cu ea si sa o fac sa ma placa?

2 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Pai i-ai putea propune o plimbarica in parc alaturi de o inghetzata acu ca a venit primavara.vb cu ea sp ca o placi, vezi cum reactzioneaza! cateodata genul de baiat pe care il preferam ca prieten nu ii preferam ca si iubit!

| AngelaRAmona a răspuns:

Incearca sa stabiliti pe mess...sa iesiti mai multi.Si personalitatea conteaza enooormwinking. LAs-o pe ea sa decida daca esti cute sau nu tongue