| ralfy123 a întrebat:

Imi place de o fata este cu un an mai mica decat mine eu stiu de mult ca ma place si in ultimul timp pretinde ca nu ma place dar ma place pentru ca mi-au zis prietenele ei cele mai bune, iar intr-o zi i-am zis caca o plac si i-am zis daca vrea sa fie iubita mea si a spus "NU" oare de ce cand ma place? Iar apoi i-am zis dc? Nu ma crezi ca te plac si a zis nu.
Ce pot face sa ma creada si sa fiu cu ea?
Era sa omit un detaliu i-am spus asta pe messenger pentru ca eu sunt mai timid?
Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Myrru a răspuns:

Stii...cateodata fetele sunt mai complicate decat crezi tu, ai facut o gresalsa spunandu-i ca o placi pe mess, asta trebuia sa i-o spui in fata chiar daca esti timid. Daca stii ca ea te place nu ar trebui sa mai ai vreo retinere cu privire la faptul ca o placi, cand va mai intalniti chiam-o de o parte si spune-i tot ce simti pentru ea fara nici un fel de emotii sau de rusine. Este un lucru firesc. Daca ai sa i-o spui in fata sigur te va crede. Ai putea sa ii oferi o floare dupa ce ii spui ce simti pentru ea, asa isi va da seama cu adevarat ca o placi. Nu-ti rata sansa de a o avea pe cea pe care o placi! Multa BAFTA! :*

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Eu cred ca esti un infumurat si nu-ti vine sa crezi si sa accepti ca fata aceasta te respinge.

| ralfy123 explică (pentru neutrino):

Ma eu nu am nevoie de magari care sa comenteze... daca nu sti sa rasp frumos du-te acasa

| neutrino a răspuns (pentru ralfy123):

Si fudul si prost. Cum sa te placa o fata?

| EoAly a răspuns:

Ai putea sa le spui prietenelor sale cat de mult o placi, iar ele sa o faca sa creada acest lucru.Sau ai putea sa petreci mai mult timp cu ea, sa ii faci complimente(dar nu prea des pentru ca va crede ca faci misto de eabig grin). Sper ca te-am ajutat. Funda?puppy dog eyes