| emanuel9721 a întrebat:

Salut.Am urmatoarea problema..Acum cateva luni m-am certat cu o fata foarte tare..Si acum ea si-a cerut scuze ca a exagerat...A zis ca vrea sa ramanem prieteni si na.Mie inca imi place de fata asta si cred ca si ei doar ca orgoliul e prea mare si nu vrea sa recunoasca.Niste fete daca vor sa imi raspunda voi cum ati vrea sa se comporte baiatul ca sa ii fiti pe plac si sa nu se mai ascunda si sa lase orgoliul la o parte si sa recunoasca ca si ea ma place.Astept raspunsuri serioase si cat mai multe ofer si funda:X:*

Răspuns Câştigător
| Noreasontosimle a răspuns:

Am trecut prin ce treci tu, numai ca eu am suferit si nu el! Ne-am certat intr-o seara, el s-a enervat si de atunci e tot timpul indiferent asa, abia daca saluta, nu vorbeste decat daca il intreb. Si imi placea mult de el si cred ca si el mai simtea ceva dar orgoliul nu ne a lasat sa ne spunem ceea ce simteam. Si daca ea e orgolioasa si nu -ti arata ca te place fi si tu la felbatting eyelashes Daca te place va innebuni de ciuda ca nu o mai bagi in seama. si se poate observa, iar atunci iti poti da seama fara indoiala ca te placebig grin