| coolgirliasmina a întrebat:

Mie imi place de un baiat din clasa dar el si cea mai buna prietena a mea se tot tachineaza si in timpul orei vorbesc unul cu celalalt oricate observatii le-ar face profesorii dar am intrebat-o pe BFF daca il place si ea a zis ca nu fara sa zambeasca sau fara sa dea semne ca minte si a zis ca doar o enerveaza si l-am intrebat si pe el si tot la fel a raspuns am primit! sa ii cred sau nu?

Răspuns Câştigător
| Lilia2621 a răspuns:

Poate sunt prieteni foarte buni, au lucruri in comun pe care sa le discute, de aceea vorbesc, dar asta nu inseamna ca se plac, doar nu i-ai vazut ca se sarutau sau ceva de genul ci doar vorbeau, asa ca cred ca ar trebui sa-i crezi)

2 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Credei doar se inteleg f bine sunt mai comunicativi vb si tuh cu ei in pauza afla despre ce vb.

| AlexandraRusu26 a răspuns:

Pai ar trebui sa ii spui acelui baiat ca il placi si sa-l intrebi daca sentimentele lui sunt reciproce.Ar trebui sa il intrebi cat mai curand fiindca sentimentele lui se pot schimba. Sper ca ti-am fost de ajutor.