| ᴥʙɛʙɛᴌᴜṣḁᴥ a întrebat:

Mie imi place de un baiat. ideea e ca pana acum a vrut sa fie cu mine dar eu nu. acum eu vreau si el nu vrea. sa incerc sa il recuceresc sau sa renunt?

Răspuns Câştigător
| cossmy a răspuns:

Ce'mi place cand se intampla asa cevadevil...sa vedeti si voi cum e!(da stiu, sunt rautacios, dar am patit'o) baietii nu'ss chiar joly joker sa'i jucati voi cum vreti. Ba vreti, ba nu vreti. cum e ca fata la care tii sa'i zica NU! (o data, de 2 ori, de 3 ori...)Pe urma o lasi balta. Si p urma te trezesti ca esti si tu linistit, ai inceput sa o uiti, normal life, toate bune si frumoase, dupa care apare ea: "pai stii, m-am razgandit, acum esti bun si tu" Depinde cat d mult te place si cat d mult vrea sa fiti impreuna. Daca ai ca optiune si renuntatul, atunci inseamna ca esti cam indiferenta si decat sa-ti bati joc d el, mai bine lasa'l in pace. Dar, daca chiar ai intentii serioase si stii ca ai mai avea o sansa, da'i drumu, fa tot ce poti sa'i trezesti pasiunea pe care o avea pentru tinewinking baftahappy

3 răspunsuri:
| SiMpLa a răspuns:

Incearca sa ai faci diverse avansuri minore pentru ai da de banui ca il placi, iar daca nu va reactiona in nici un fel este cazut sa renunti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact prin asta trec si eu acumsad

nici eu nu stiu cum sa fac sa-l recuceresc.am vb la tel in fiecare zi pana acum 2 saptamani cand a rupt legatura cu mine.nu stiu din ce circumstante iar acum parca ma evita dar habar n`am de ce.

da`mi id`u tau daca vrei sa mai vbhappy

| justme_4472 a răspuns:

Trec si eu printr`o situatie identica cu a ta.habar n`am ce sa fac.cum sa-l recuceresc sau sa renunt.De aia am nevoie si eu de sfaturi care sa ma ajutehappy

lasa`mi un mesaj cu id`ul tau daca vrei:*