| Dianaa0Xd a întrebat:

Buna TPU deci imi place un baiat foartee mult am fost de 3 ori impreuna dar de 3 ori eu m-am despartit de el nu stiu de ce nu il mai vroiam dar acum il vreau din nou si nu stiu ce sa fac el nu e genu de tip care se inpaca cu fosta ci gaseste alta e foarte de traba si mi-a dat 3 sanse dar eu le-am pierdut si mereu ma vrut acum ii place de o alta fata si nu stiu ce sa fac. il vad cum se uita la ea si incerc sa ma vrea inpaoi dar nu merge nimic. vreau sa ii spun ce simt pentru el dar mie teama ca sa nu ma respinga. ajutor pleaseeeeeeee ce sa fac cum sa il recuceresc ps am 15 ani si el 16

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Esti capricioasa,eu nu cred ca mai are rost sa speri,de fapt nici nu meriti inca o sansa,cu siguranta daca ti-ar acorda-o,ai face la fel, cel mai bine ar fi sa iti analizezi comportamentul si pe viitor sa gandesti inainte sa acctionezi, lasa baiatul in pace, el nu are nici o vina ca nu esti tu stabila, cauta-ti alt prost sa iti suporte toanele

5 răspunsuri:
| AndreeaPucca a răspuns:

Pur şi simplu nu ştii ce vrei.l-ai pierdut acum.e ceva normal să îţi fie frică de respingere având în vedere căi-ai dat papucii de 3 ori. fii serioasă

| neutrino a răspuns:

Daca doresti sa te joci "Hopa Mitica" e bine sa-ti cumperi jucaria corespunzatoare si sa lasi baiatul in pace.

| emilitalia a răspuns:

Cauta alt baiat si ai rezolvat problema. Nu ai fost hotarata si ai pierdut trenul cum se spune deci acum incerca sa nu mai faci aceleasi greseli cu noul tau iubit.

| SuntMicNuStiuNimic666 a răspuns:

Pai... este simplu. In primul rand aseaza-te jos si gandeste-te de ce nu l-ai vrut, de ce il vrei, si incearca sa-ti dai seama daca nu esti cumva doar geloasa, pentru ca altfel risti sa pierzi un prieten bun si " de treaba" cum ai si spus. 2. Sa iti explic, doar trebuie sa vorbesti cu el, sa incerci sa faceti lucruri impreuna, chiar poti sa-i spui relaxata ca-l placi si c-ai vrea cu tarie sa va impacati, daca reusesti sa-i atragi atentia, fata cealalta din viata lui va fi doar un mit ^_^ Succes

| Dianaa0Xd explică (pentru SuntMicNuStiuNimic666):

Am uitat sa mentionez ca ultima data cand am fost impreuna si cand i-am zis sa ne despartim mi-a zis esti sigura caci daca na despartim acum nu o sa mai fim NICIODATA impreuna;// si eu i-am zis da si ne-am despartit si chiar ma vrut eu am fost singura fata care a fost cu ea de 2 ori mai ales de 3 ori nu a dat la nici o fata o adoua sansa si mi-a zis ca pe mine chiar ma vrut mult foarte mult si eu sant genu de fata rusinoasa; s