| Maya4723 a întrebat:

Mie imi place foarte mult de un baiat din clasa a9a chiar daca eu sunt a 7 ea. I-am dat id-ul meu printr-o colega care a acceptat sa i-l dea pentru mine.In acea seara am vorbit putin cu el i-am spus ca nu eu i-am dat biletul si pentru ca nu stia cine sunt i-am dat facebook-ul, dar el tot nu ma recunoscut.Clasele noastre sunt vecine si de fiecare data cand iesea din scoala se mai uita in clasa dupa mine...Joi intr-una din pauze eu stateam cu niste colege pe hol la geam moment in care el si prietenii lui au trecut pe langa noi. El s-a oprit si s-a uitat vreo 30 de secunde la mine in clasa, probabil ca ma cauta. 2 zile nu am mai vb cu el pe mess deoarece mie nu mi-a mers, nici nu stiu cum il cheama dar stiu ca imi place de el.Credeti ca ar trebui sa il mai las sa ma caute sau ar trebui sa- i spun cine sunt cu toate ca imi este cam teama de ce s-ar putea intampla. Daca nu ma place? Daca nu vrea sa mai vorbeasac cu mine? Ce sa fac? Va rog sa ma ajutati. Si fara mistouri va rog sunt disperata

2 răspunsuri:
| Lewis a răspuns:

Pana la urma tot va afla straight face

| 113213423 a răspuns:

Spune-i cine esti si spune-i despre tine! Incearca sa ii spui ca il placi!