| ImAgirl a întrebat:

Mie imi place un baiat! ce pot face sa fiu cu el? sad baieti ceva sfaturi? (precizez ca nu prea am vb pana acum si ca nu suntem colegi de clasa, e cu un an mai mare de cat mine)

5 răspunsuri:
| oLeNNNao a răspuns:

Incearca sa vb macar pe mess intoadeauna asa incepe primul pas si incepe cu lucruri banale a 2 zi la scoala il salutsi nu stiu ce sau poate o sa te salute el si poate o sa va imprieteniti va cunoasteti mai bine si ccine stiee smug >big grin

| St3fU a răspuns:

Pai trebuie sa arati bine.si sa-i arati ca esti inteligenta.parerea meawinking acu.la majoritatea baietilor partea cu inteligenta nu prea conteaza laughing dar mai bine sa fi sigura ca i'ai aratat tot ce ai tu mai bunbig grin

| aurelianmarius a răspuns:

Pai intereseaza-te mai bine de el vbiti pe mess si pana la urma daca te place si el o sa faca el primul pas. un alt sfat ar fi acela sa nu faci tuh primul pas. bafta

| ImAgirl explică:

E o problema ...nu am id-ul lui sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paii nu stiuthinking Si eu trec printr-o problema de genu asta laughing.
Baga`te in vorba cu el [pe mess, daca ai numarul lui atunci prin mesajee ] zilnic. apoi la un moment dat el va deschide subiecte de vorba cu tine.happy Te interesezi daca are prietena, pui pe cineva sa il intrebe sau chiar tu [ii spui ca asa de curiozitate dar atunci el isi poate da seama ca`l placi si daca e genul care umbla cu multe fete o sa te faca sa suferi.deci cel mai biine pui pe cinevathinking ]. Daca nu are atunci poti sa incepi sa flirtezi cu el.sa stai cu el pe la scoala cu prietenii. ceva de genu. Esential este sa incerci sa te apropii de el.iar apoi sa il ignori putin.Asa ii atragi atentia. Sper ca te-am ajutat big grin. Fundaa?