| Prietenoasa a întrebat:

Deci imi place de doi baieti cu totul ca credeam ca e imposibil si ca pe unul il placi mai mult dar nu e asa. Deci unul din ei il plac nu stiu de ce. Si cand am auzit ca il place o prietena cu care ma inteleg bine in gandul meu totul s-a pabusit. Si ea la intrrebat pe cine placeel a zis ca pe doua fete pe ea si pe alta mie nu mi-a venit sa cred si acum cred ca nu e place si ca a mintit sa zic ca el s-a dus si in clasa alaturata anul asta. Si eu sunt prietena cu un baiat cu care el e prieten si m-am gandit sa il rog sa il intrebe pe ce fata place.

Celalalt baiat se coporta cu mine frumos cu mine si in fata celorlalti altfel. Amandoi semanam dar si cu celalalt seaman. Azi doamna nea trimis sa luam apa asa frumos sa comportat cu mine parca era alt om. El e destept fata de colegi eu stiu in ce bloc locuieste e aproape de mine.

Ce sa ma fac? Va rog si cateva sfaturi. Dau funda+vot+felicitare.

4 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Bună,
Ştii cum se spune, mereu să îl alegi pe al doilea.
Dacă primul ar fi fost alesul, al doilea nu ar fi existat happy
Numai bine!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Esti mica, posesiva, cand ai sa mai cresti o sa ai altul; e bine ca ai activitate emotionala si nu esti indiferenta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda, esti fitoasa, geloasa si deloc isteata( cine alearga dupa doi iepuri se alege cu ursul) stiu ca ti-am mai raspuns la intrebarea asta, vrei sa fi in centru atentiei mereu iar asta iti va dauna pe viitor, cauta sa te lasi de aceste vicii ca imbolnavesti lumea din jurul tau

| Prietenoasa explică:

Va rog scuzati greselile de scriere.