| AndaVr a întrebat:

N-am vorbit deloc cu prietenul meu, pentru ca unde lucreaza el nu are semnal si a ramas acolo toata saptamana.Azi vine acasa si probabil o sa ma sune si o sa imi spuna ca ii e dor de mine si ca vine sa ma vada, de ce sunt asa melancolica, toata saptamana nu m-am gandit deloc la el, am fost mai fericita ca de obicei, am stat acasa m-am ocupat de treburile pe care le-am avut, am fost plina de zambet si buna dispozitie.Cred ca as fi mai fericita fara el si am aceasta impresie pentru ca nu l-am vazut, dupa ce ne vedem imi dau seama ca nu pot fara el, cat timp sunt cu el am sentimentele foarte clare, iar cand nu suntem impreuna, ma tot gandesc ca mi-e mai bine singura.Nu e vorba de despartire sau de inselat, pur si simplu m-am plictisit.Nu vreau sa-si dea seama ca e ceva cu mine, sau sa fac ceva si sa regret pe urma.De ce gandesc asa?

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Poate ar fi bine sa te gandesti mai clar asupra sentimentelor fata de el. daca e doar obisnuinta, mai bine ii spui si fiecare va fi pe drumul lui

2 răspunsuri:
| GreenVoid a răspuns:

Ca esti nehotarata.Ori alba ori neagra te decizi si il informezi si pe el sa nu bata drumu degeaba.

| Cari95 a răspuns:

Nu este persoana potrivita care sa te faca sa simti ca e totul pentru tine.