| kimora_8189 a întrebat:

Ne am certat acum 4 luni i am zis ca ii dau ignore, dar l am tinut pe offline 3 luni in timp ce el credea ca e la ignore.recent ne am impacat si brusc nu mi a mai raspuns la telefon si mi a dat ignore sau sunt pe offline. voi ce credeti a facut ca sa se razbune sau?

Răspuns Câştigător
| mihai_2762 a răspuns:

Ti-ai raspuns singura la intrebare sa razbunat. cum iai facut si u asa ti-a facut si el tie. a vrut sa iti arate ca nu este mai prejos, ca nu poate fii calcalt in picioare asa cu una cu doua. bafta:d

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Eu cred ca sunteti nebuni aman2oi,winkinghappy

| Lexy ♥ a răspuns:

Sa se razbune pentru ce? cine stie ce i-ai facut, nu acum poate mai de multwinking

| alexel a răspuns:

Payback time.