| dani97 a întrebat:

eu am 17 ani, iar prietena mea are 23! credeti ca am vreo sansa la o relatie? mentionez ca vorbim de 2 luni, timp in care ne-am certat si ne-am impacat! funda :X... fara mistouri, va rog frumos

4 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

S-au mai intamplat si minuni din astea

| Stresanta a răspuns:

De ce sa nu mearga? daca voi va iubiti

| IuliaIulia32 a răspuns:

Pai, cred ca ea s-ar simti stanjenita fata de prietenii ei... Daca vrei ce-i bun pentru ea, nu pentru tine, desparte-te.

| Topex a răspuns:

Daruiestei ceva frumos un inel de ex sau un lantisor care sa aiba valoare sentimentala nu orice chinezarie de 50 de bani trebuie sa fie pana in 30 lei (sau chiar mai putin).
Tot ce conteaza e daca ea te iubeste cu adevarat.