| dani97 a întrebat:

eu am 17 ani, iar prietena mea are 23! credeti ca am vreo sansa la o relatie? mentionez ca vorbim de 2 luni, timp in care ne-am certat si ne-am impacat! funda :X

5 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Daca te ridici la standardele varstei ei, da. ceea ce e cam imposibil. ia-ti una de varsta ta, nu va chinuiti aiurea

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ea e la varsta la care isi cauta sau are deja un job, se intretine singura etc etc, tu esti doar un copil

| h3r a răspuns:

Prietena ta are 23 de ani și nu are minte.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare dani97! Nu ai putea avea o sansa la relatie pentru ca diferenta de varsta este prea mare, diferenta de varsta ar trebui sa fie de maxim 4 ani.O zi frumoasa sa ai

| AlinnJe a răspuns:

Nu prea sunt sanse..si eu am fost cu o fata cu 3 ani mai mare si am tintut o relatie buna cu ea.dar dupa nu mai mergea si fata o sa te prosteasca pentru ca e mai marewinking.i-ati o fata mai mica decat varsta ta sa o prostesti tu! big grin