| Deea_2740 a întrebat:

Ne-am despartit acum 2 luni, intre timp ne-am mai intalnit, cand ne intalneam ne sarutam dupa care iar nu ne vorbeam, imi spune ca inca ma iubeste dar are nevoie de un timp in care sa fie singur. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| frostxtq a răspuns:

Daca te-ar iubi nu ar avea nevoie de timp singur, pentru ce? Ar avea nevoie de tine.
Nu te iubeste si cat timp il astepti el isi va incerca norocul pe la altele prin pat. Pacat ca te irosesti asa pentru un magar. Scuza-ma ca iti spun, dar daca el nu are chef de tine decat uneori, ar fi bine sa nu mai ai nici tu chef de el vreodata.

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Esti marioneta lui cand va avea nevoie de sex te va chema

| Hitback a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

laughing)) #mor #estipreaamuzant

| Otto2014 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

De acord!
Lol ce nume ai laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu esti in poză?

| neutrino a răspuns:

Cauta-ti un baiat care are timp pentru tine si nu mai crede in toate minciunelele spuse de un baiat, cum ar fi marea lui iubire fata de tine, dupa numai una-doua luni.

| Hakuouki a răspuns:

Imi placi, esti usor de pacalit, de convins si de manipulat, exemplul clar de marioneta din noile generatii. Interesant ca permiti unui baiat sa te foloseasca, el te tine pe tine, dar probabil mai incearca la 3, daca nu iese nimic, revine la tine. Brava!

Răspuns utilizator avertizat