| anonim_4396 a întrebat:

Ne-am despartit, iar eu inca il mai iubesc iar el acum are prietena. si cateva colege de`ale mele iau spus sa nu mai trimita masuri pe mess "te iubesc iubitica mea" si din astea. ca daca nu ma arunc de la et. 4 laughing! el a spus sa termin sa nu ma arunc. dar nu mai stiu ce sa cred. mai tine la mine sau nu :-

3 răspunsuri:
| perla a răspuns:

DRAGA MEA sunt multe de spus din ce motiv v-ati despartit? pentru ca daca ai avut dreptate ai ai facut bine.eu de ex.era sa ma despartesc ca nu vroiam sa fac sex oral dar...sotul meu a inteles si acum ne iubim mai mult decat oricand.trebuie sa pui piciorul ia prag cum spunea un prieten de pe TPU... dupa tren si barbati sa nu plingi ca vin altii.hai curaj. si PASTE FERICIT!

| freehugs a răspuns:

Poti sa afli de la elwinking...si nu e nevoie sa il ameninti ca te arunci de la et. 4 ca asa o sa-i dai o impresie proasta despre tine. o sa creada ca esti obsedatabig grin.Asta e v-ati despartit si gata...indiferenta doare cel mai tare, mascheaza-ti durerea cu zambete si asa o sa il doara pe el(daca te-a iubit, bineinteles)

| katyy_5873 a răspuns:

Eu cred ca mai tine inca la tine, dar de ce nu-l intrebi pe el mai bine?winking