| Velcovici_Darko_1998 a întrebat:

m-am despartit de prietena mea acum cateva zile si a spus ca nu mai simte nimic pentru mine, dar eu nu cred asta, ca cu cateva zile am fost la ea si totul a fost ok! Va rog spuneti-mi ce sa fac sa o recuperez o iubesc foarte mult si nu vreau sa o pierd!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ce penibil. Ti-a spus clar ca nu mai simte nimic pentru tine. O sa te faci de ras si o sa te vada intr-o postura si mai joasa fata de cum te vede acum. Cand o fata iti spune ca nu mai simte nimic pentru tine CHIAR NU MAI SIMTE NIMIC PENTRU TINE.

| Violleta2022 a răspuns:

Cand o fata/femei iti spune ca nu mai simte ceva pentru tine, chiar nu te mai vrea in viata ei!
Deci, ce-i greu de inteles ca NU, inseamna nu!?
Vezi-ti de drum, are pe altcineva ori s-a saturat de tine!

| Velcovici_Darko_1998 explică:

Pa dar ea m-a chemat vinerea trecuta la ea acasa si eu sunt mai departe de ea am fost la ea 3 zile si am stat si dupa 2 zile mi-a spus ca nu mai simte nimic pentru mine eu asta nu pot sa inteleg