| anonim_4396 a întrebat:

Ne certam de la nimicuri, aproape zilnic, desi ne iubim enorm!
Ce pot sa fac sa inceteze asta?

9 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Asa ne certam si noi pana totul s-a rupt in doua asa ca...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu lua in seama.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Lăsaţi unul de la altul.
Când vezi că se enervează sau se supără pe ceva absurd, lasă de la tine. Încearcă să-l împaci, schimbând subiectul subtil.
Vorbeşte cu dânsul, deoarece comunicarea e foarte importantă.
O seară plăcută şi numai bine!

| carmenatyla5689 a răspuns:

Spune-i ca vrei sa comunicati! Si incearca sa iti dai seama ce il deranjeaza in ceea ce faci sau incearca sa ii explici ce te deranjeaza pe tine in ceea ce face el! Cauta cauzele si rezolvati-le happy Funda?!

| 7eleven a răspuns:

La fel mi se intampla si mie.dar sunt extrem de hotarat sa ma despart de ea. ma parca e obsedata de fb, ar sta nonstop si nu o pot convinge sa renunte nici prin iubire. e atat de incapatanata si nu asculta de nimic, spune ca ma iubeste dar intotdeauna se indoieste de cererile mele.

| thenight a răspuns:

Nu lua minciunile in seama treci peste si nu te supara asa de usor

| trolloll a răspuns:

Incetati.

| fanstefan a răspuns:

Nu va mai certaisu indepartati nimicurile

| fanstefan a răspuns:

Nu va mai certati sau
indepartati nimicurile