| ciresika_9162 a întrebat:

Acum 6 luni de zile in urma am cunoscut un baiat din Algeria prin intermediul internetului, pierzand ore intregi in fiecare zi impreuna am inceput sa ne indragostim unul de altul, il iubesc si ma iubeste si neam obisnuit amandoi, problema este ca distanta este mare intre noi si nu avem cum sa ne intalnim iar parinti mei nu sunt de acord sa fim impreuna. Ce ma sfatuiti sa fac? Ar fi mai bine sa inchei aceasta relatie virtuala? Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Amy a răspuns:

Daca nu iti este greu, eu te sfatuiesc sa inchei aceasta relatie virtuala deoarece o sa suferi si mai mult, mai tarziu.
dar daca, prin anumite compromisuri, te poti intalni cu el, nu incheia relatia. sper ca te-am ajutat xoxo

3 răspunsuri:
| RoxAnana a răspuns:

Eu zic sa intrerupi aceasta relatie pentru ca:
-nu poti sa ai incredere intr-un necunoscut
-esti atrasa de el doar fizic nu te poti indragosti de un om dupa mess si vazandu-i doar cateva poze
-pe mess oricine poate minti deci nu te increde in tot
-cum poti indragosti de un negru?
-asa cum te-ai obisnuit pai continua discutia ca amici nu e nimic rau in asta
cu placere!

| ionika17 a răspuns:

Da, eu spun sa o intrerupi ca nu are rost. E este distanta prea mare si cum v-ati indragostit voi virtual, daca nu v-ati vazuT?! Numa printr-o poza?! eu nu cred ca aceasta este dragoste poate numa o atractie, nu cred ca este iubire. Dar mai bine sa inche-i relatia astawinkinghappy

| pirloganu a răspuns:

Draga cireshico pentru bine tau si binele familiei eu iti zic sa intrerupi legatura din niste motive:1 nu il cunosti(il cunosti virtual dar nu si personal), e la distanta ff mare si te poate mintii 3 nu te certa cu familia pentru cineva NECUNOSCUT