| mgtow a întrebat:

Neata, in ultimile zile tot imi bat capul nu pot sa uit de ex girlfriend si ma tot amagesc intruna am incercat orice modalitate sa fac sa fie bine dar nu merge, alta prietena nu mai vreau pentru ca nu mai cred in relatie serioasa si asa din ce in ce mai naspa ma simt. De ce nu pot avea si eu pace vad multi pupanduse pe afara dar trec cu vederea sufletul meu e in continua lupta cu mine si nu il pot stapani sa stea la locul lui, ce mai pot face ca sa fie bine adica eu sa nu ma mai simt asa naspa?

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

O sa treaca cu timpul vei intalni alta persoana poate si mai speciala.Nu trebuie sa fii trist ca nu au mers lucrurile intre voi, macar ai avut sansa sa incerci.

| Făgăraş a răspuns:

Acuma ai o perioada de neliniste dupa relatia pe care ai avut-o...insa ocupa-ti timpul cu altceva si cu timpul va aparea si pentru tine o fata care sa te merite.

| dan_2834 a răspuns:

E clar ca inca o iubesti si ca inca tii la ea cu adevarat. Daca ea nu mai vrea sa fie cu tine,nu mai ai ce sa faci, adica nu mai sunt sanse, oricat ai incerca.Totul e in zadar.Incearca sa nu te mai gandesti la ea, pentru ca poate nu te merita.Gaseste-ti altceva de facut, sau pe altcineva. Sper sa reusestiwinking

| Carmen a răspuns:

Stiu ca nu e usor, mai ales ca ai investit mult in relatia respectiva, dar timpul vindeca toate ranile.la unii mai repede, altii mai greu.nu te descuraja ca nu ai de ce! trebuie sa si vrei s-o uiti. o sa apara si soarele pe strada ta vei vedea.trebuie doar sa ai incredere si sa fii optimist indiferent de lucrurile prin care treciwinking